Çarşamba, 12 Aralık 2018

Davlumbaz Söndürücü

Otel, restaurant ve yemekhanelerde bulunan davlumbaz sistemleri için geliştirilmiş söndürme sistemleridir. Bu sistemler F Tipi (yağ yangını) yangınlarında kullanılır. Davlumbazın içerisine yerleştirilen sistem mekanizması firütöz, ocak, fırın vb. gibi armetürlerin üzerine yerleştirilir. Oluşabilecek büyük yangın tehlikelerinde sistem otomatik olarak devreye girer ve yangının çıktığı ilk yerden müdahale sağlar. Bu sayede yangın tehlikesi büyümeden durdurulmuş olur. 

 

Yangın tehlikesinin daha önce fark edilmesi halinde sistemin elle çalıştırma modülü montaj esnasında davlumbaza takılır. Yangın büyümeden de, söndürme sistemi elle başlatılabilir. Sistemin montajı profesyonel ekibimiz tarafından kısa sürede tamamlanır.İşinize engel olabilecek herhangi bir durum söz konusu değildir.

HIZLI ARAMA

 

İLETİŞİM

Telefon :   0 (212) 942 87 67

Faks     :   0 (212) 220 04 51

Gsm     : + 90 530 095 86 26

Mail      : info@erogluyangin.com

Adres   : Yeşilköy Mahallesi Atatürk Caddesi EGS Business Park

               B2 Blok No :12 Zeminkat Daire : 26 Bakırköy/İSTANBUL

      

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz;

  • Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.
  • Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek,
  • Tüketici haklarını savunmak, firma kurumsallığımızda ve ürünlerimizde doğaya ve insana saygı prensibini son derece titizlikle sürdürebilmektir.

Vizyonumuz;

  • Verdiğimiz hizmetler ile Türkiye de en iyisi olmaya devam ederek Dünyada örnek şirket olmak. Kalite konusunda referans gösterilerek Dünya markası olmak.

NEREDEYİZ ?