Çarşamba, 12 Aralık 2018

Otm. Pano Söndürme

Otomatik pano söndürücüler, elektrik panolarına bağlı olarak çalışmaktadırlar. Yangın anında oluşabilecek tehditi %99 oranında engellemektedirler. Yangın söndürme sisteminin çalışma prensibi aşağıda örnek görsel ile gösterilmiştir. Ev, iş yerleri, otel vb. bir çok alanda yaygın olarak kullanılan sistemler yönetmeliğe uygun bir şekilde uzman personellerimiz tarafından mevcut pano sistemlerinizin üzerine takılabilir. Ekstra herhangi bir maliyet doğurmaz. 

 

Kullanmış olduğumuz FM200 Gaz, HFC236(ve türevleri), CO2 ve Kuru Kimyevi Toz belgelendirilebilir ürünlerdir. Sektörde 10 yıldır aktif olarak hizmet vermeye devam eden firmamız günden güne hizmet noktalarını çoğaltmakta; her an size daha iyi hizmet vermek için iyileştirme çalışmalarını her gün yapmaktadır.Düşük maliyetlidir. Tüm odayı söndürmek yerine sadece yangın kaynağı olabilecek kabinin söndürülmesi nedeni ile ucuz bir çözümdür.Yangını doğruca kaynağında söndürmesi nedeni ile çok verimlidir.Montajı çok kısa süre içinde ve kolayca yapılır.

 

 

 

HIZLI ARAMA

 

İLETİŞİM

Telefon :   0 (212) 942 87 67

Faks     :   0 (212) 220 04 51

Gsm     : + 90 530 095 86 26

Mail      : info@erogluyangin.com

Adres   : Yeşilköy Mahallesi Atatürk Caddesi EGS Business Park

               B2 Blok No :12 Zeminkat Daire : 26 Bakırköy/İSTANBUL

      

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz;

  • Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.
  • Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek,
  • Tüketici haklarını savunmak, firma kurumsallığımızda ve ürünlerimizde doğaya ve insana saygı prensibini son derece titizlikle sürdürebilmektir.

Vizyonumuz;

  • Verdiğimiz hizmetler ile Türkiye de en iyisi olmaya devam ederek Dünyada örnek şirket olmak. Kalite konusunda referans gösterilerek Dünya markası olmak.

NEREDEYİZ ?