Çarşamba, 12 Aralık 2018

Otm.Tavan Söndürme

 

Otomatik tavan söndürücüler; depo, ardiye, sistem odaları gibi insanların bulunmadığı alanlarda oluşabilecek tehlikeler için geliştirilmiş söndürücülerdir. 65ºC - 85ºC ve 120ºC derecelerde çalışan sprink uçları ile uygulandığı alandaki risk muhteviyatına göre belirlenip montajları yapılarak çalışmaya hazır hale getirilir. Herhangi bir ek müdahaleye gerek kalmadan sistem kendisi devreye girer.

 

Oluşabilecek yangın riskine göre Biyolojik, Kuru Kimyevi Tozlu ve Gazlı içerikler uygulanabilmektedir. Kısa sürede tamamlanan montajı ve kolay uygulanabilirliği ile çok sık tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 

 

HIZLI ARAMA

 

İLETİŞİM

Telefon :   0 (212) 942 87 67

Faks     :   0 (212) 220 04 51

Gsm     : + 90 530 095 86 26

Mail      : info@erogluyangin.com

Adres   : Yeşilköy Mahallesi Atatürk Caddesi EGS Business Park

               B2 Blok No :12 Zeminkat Daire : 26 Bakırköy/İSTANBUL

      

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz;

  • Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.
  • Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek,
  • Tüketici haklarını savunmak, firma kurumsallığımızda ve ürünlerimizde doğaya ve insana saygı prensibini son derece titizlikle sürdürebilmektir.

Vizyonumuz;

  • Verdiğimiz hizmetler ile Türkiye de en iyisi olmaya devam ederek Dünyada örnek şirket olmak. Kalite konusunda referans gösterilerek Dünya markası olmak.

NEREDEYİZ ?