İstanbul
İstanbul
Bayilik Başvuru
+90 (530) 095 86 26 +90 530 095 86 26 erogluyanginsondurme@gmail.com
SERTİFİKA
ISO 9001:2008
TSE
ONAYLI HİZMET
İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

Eroğlu Yangın olarak firmamız ile ilgili merak ettiklerinize bizi tanıyarak başlayabilirsiniz.

Eroğlu Yangın ve Güvenlik

EROĞLU YAGIN SİSTEMLERİ olarak uzman kadromuzla birlikte söndürme sistemleri ile ilgili keşif, proje, ve tekliflendirme, malzeme tedariği, test ve bakım ile danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ürünlerimizin yelpazesini sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek her geçen gün genişletmekteyiz. EROĞLU YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ, yangın önleme ve güvenlik söz konusu olan her alanda (binalar, fabrikalar, devlet daireleri, ormanlık araziler vb…), yangınla mücadelede kullanılabilecek, mevcut olan en yeni teknolojik gelişmeleri takip edilerek imal edilmiş ürünleri, sizlere sunmaya dün olduğu gibi bugün ve yarında tüm özveri ile çalışmalarımıza devam edecektir. RİSK ANALİZİ; EROĞLU YANGIN Bünyesinde çalışan konusunda uzman ve eğitimli personel tarafından firmanızda, risk durumu göz önünde bulundurularak olması gereken yangın güvenlik önlemleri ile ilgili bir rapor hazırlanır ve tarafınıza sunulur.

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ EROĞLUYANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda daima güncellemekte geliştirmektedir. Kalite Politikamıza Göre; Müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırmaktır. Yönetim, hedefleri tespit eder ve kalite politikalarının uygulanması ve geliştirilmesi için planlama yapar ve gerekli desteği sağlar. “KALİTE” bir yaşam tarzıdır. “KALİTE” tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. “KALİTE” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.

Misyon

İmalatta hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata” dır. İmal etmekte olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi, satış sonrası hizmet vermesi vazgeçilemez bir ilkedir.

Vizyon

Teknik Destek ve Servis Hizmetlerinin zamanında ve kusursuz olarak verilmesi “KALİTE” anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Tanıtım, eğitim ve denetim yoluyla iş ortaklarımızın, tedarikçilerimizin ve yardımcı sanayicilerimizin de kalite sürecimize katılmasını sağlar, tüm iş süreçlerimizi daha etkin ve daha verimli hale getirmeye çalışırız

whatsapp
ara