İstanbul
İstanbul
Bayilik Başvuru
+90 (530) 095 86 26 +90 530 095 86 26 info@erogluyangin.com
SERTİFİKA
ISO 9001:2008
TSE
ONAYLI HİZMET
İLETİŞİM

Yangın Tüpü Dolum Hizmetleri

Eroğlu Yangın olarak süresi geçen veyahut biten yangın tüplerinizin süre uzatımı ve dolum hizmetlerini sağlıyoruz..
Anasayfa Hizmetlerimiz Yangın Tüpü Dolumu
Yangın Vanaları

Yangın Tüpü Doldurma Hizmetleri

Yangın tüpü, çeşitli sebeplerle meydana gelen yangın anında ilk müdahaleyi yapabilmek için kullanılan cihazlardır. Yangın anında itfaiye ekipleri yangın mahaline ulaşıncaya dek yangının yayılmasını ve daha geniş bir alana sıçramasını önlemek amacıyla yangın tüpü kullanılır. Hatta küçük çaplı yangınlarda yangın tüpü yangını söndürme özelliğine sahiptir. Apartman ve sitelerde, işletmelerde, fabrikalarda ve araçlarda yangın tüpü bulundurma zorunluluğu vardır. Yasal yükümlülük ile bulundurulan yangın tüpünün yılda bir kez kontrolden geçirilmesi ve dolumunun yapılması zorunludur. Yangın tüpü doldurma hizmetleri sunan firmamız kullandığınız yangın tüpünün takibini yaparak tam zamanında dolum ve bakım işletmelerini gerçekleştirir.

Yangın Söndürme Tüpü Dolum Hizmetlerimiz

Firmamız garanti süresi dolmuş, kullanım dolayısıyla boşalmış, garanti süresi içinde dolum veya üretim hataları nedeniyle boşalmış yangın tüplerinin dolum ve bakımını gerçekleştirir. Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen yetki belgesi ile yangın tüpü dolum hizmeti sunuyoruz. Garanti kapsamında olan cihazlarınıza ücretsiz garantisi biten yangın tüpleri için de uygun fiyat garantisi ile dolum yapıyoruz. Firmamız yangın söndürme tüplerinin dolum, bakım, kontrol ve hidrostatik test hizmetlerini TSE ve ISO standartlarında gerçekleştirir. Yangın tüpü doldurma hizmetleri konusunda eğitimli ve yangın tüpleri konusunda deneyimli teknik ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Hatasız ve kusursuz yangın tüpü dolum için en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

Yangın Tüpü Kontrol Bakım ve Servis Hizmeti

Yangın tüpü için dolum hizmetlerimizin yanı sıra kontrol, bakım ve servis hizmetlerini de sunuyoruz. Yangın tüplerinin her yıl mutlaka kontrolden geçirilerek bakımının yapılması gerekir. Yangın tüplerinizin periyodik bakım ve kontrolleri firmamız tarafından profesyonel bir çalışma ile gerçekleştirilir. Yangın tüpünüzün kontrolü için adresinize gelen ekibimiz yangın tüpünün dolu ya da boş olduğu, herhangi bir arıza durumunun olup olmadığı, cihazın verimli çalışıp çalışmadığı gibi tüm kontrolleri yaparak ayrıntılı bir rapor hazırlar. Cihazın tüm parçaları sökülüp temizlenir ve conta değişimleri gerçekleştirilir. Boyası dökülmüş veya bozulmuş olan yangın tüpleri tarafımızdan boyanır. Yangın tüpü doldurma hizmetleri için en kaliteli ve güvenli hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

whatsapp
ara